Spor Toto Süper Lig'in yeni takımı Göztepe'nin Teknik Direktör Yılmaz Vural ile yolları ayırmasından sonra Sarı Kırmızılı kulüp teknik adam arayışlarına ara vermeden başladı. Kulübe yakın kişilerden edinilen bilgiye göre, Romanya Milli Takımı Teknik Direktörü Cristophe Daum ile prensipte anlaşıldığını söylenirken, Daum'un milli takımdan istifa edeceği gelen söylentiler arasında yer alıyor.

LUCESCU BOMBASI

Sarı Kırmızılı İzmir ekibinin ilgilendiği bir diğer teknik hoca ise Mircea Lucescu. Bu sezon Rus ekibi Zenit'te görevine son verilen deneyimli teknik adama Göztepe tarafından haber gönderildiği ancak olumlu ya da olumsuz şuana kadar bir yanıt alınmadığı belirtildi.

TÜRK TEKNİK ADAMLARDA LİSTEDE VAR

Göztepe Teknik Direktörlük için Mehmet Özdilek ve İbrahim Üzülmez gibi isimleri de gündemine aldı. Göztepe’nin Başkanı Mehmet Sepil’in teknik direktörlük konusunda aceleci davranmayacağı ancak yakın bir zamanda teknik adamlarını belirleyeceği belirtildi.

Diğer yandan Göztepe, Galatasaray'dan ayrılan Sabri Sarıoğlu'nu gündemine aldı. İzmir ekibinin bir diğer istediği oyuncu ise Fenerbahçe'de fazla forma şansı bulamayan Miroslav Stoch.