Premier Lig ekiplerinden Swansea City'nin oyuncusu olan ve geçen sezonu Fransa Ligue 1 takımlarında Marsilya'da kiralık olarak geçiren Bafetimbi Gomis'in menajeri Etienne Mendy, 31 yaşındaki futbolcunun transferi ile ilgili açıklamalar yaptı.

''BİZE EN YAKIN TAKIM GALATASARAY''

BeIN SPORTS'a gerçekleştirdiği açıklama ile transfer konusunu konuşan Etienne Mendy, Bafetimbi Gomis ile ilgili şunları dile getirdi: ''Gomis’in hangi takımda olacağı ile ilgili 24 saat veya 48 saat içinde bir açıklama yapılır. Şuanda en yakın takım olarak Galatasaray var. Marsilya takımından bir teklif aldık ama bu fiyatın dışında davranışları bizlere bu transferin olmayacağını gösteriyor. Şuan bir düşünme aşaması içinde bulunuyoruz. Kararımızı en kısa zamanda paylaşacağız. Böylece herkes kararımızı öğrenmiş olacak.'' dedi.

Diğer yandan Sarı Kırmızılı takım transfer çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Orta saha bölgesi için Belhanda ve Imbula ile görüşen Aslan bu transferleride yapmaya çok yakın. 

Sarı Kırmızılı takımın Belhanda, Gomis ve Imbula transferlerini yakında açıklayacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Bu transfer ile Sarı Kırmızılılar forvet ve orta saha bölgesine yeni bir kan kazandırmış olacak.