Bu sezon Spor Toto Süper Lig’de istediği sonuçları elde edemeyen Sarı Kırmızılı takım transfer çalışmalarına tam gaz başladı. Geçen sezon Fransa’nın Marsilya kulübünde oynayan Bafetimbi Gomis 21 gol atma başarısında bulundu.

GOMİS'İN MENAJERİ AÇIKLAMA YAPTI

Bafetimbi Gomis’in menajeri Etinne Mendy beIN Sports kanalına çok önemli açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalar şu şekilde:

''Gomis’in Galatasaray ile ilgili durumu Perşembe yada Cuma günü belli olacaktır. Oyuncunun kendisi şuan tatilde. Sarı Kırmızlı takımın getirmiş olduğu teklif şuan masada duruyor. Oyuncunun kulübü Swansea bu teklifi hala değerlendirmedi.’’

Bu arada Sarı Kırmızılı takım Gomis’e senelik 3.3 milyon Euro’dan 3 senelik bir anlaşma önerisinde bulundu. Oyuncu ile 3 senelik bir anlaşma sağlandığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Transfer çalışmalarına devam eden Aslan’da bir diğer hedef ise Younes Belhanda. Aslan Dinamo Kiev’in oyuncusu olan Belhanda’yı renklerine bağlamak için çalışmalara başladı. 2018 yılından sözleşmesi sona erecek oyuncu için Sarı Kırmızılı kulüp Ukrayna ekibine transfer teklifinde bulunacak. Bu transferlerin kısa bir zaman içerisinde sonuçlanması ve netliğe kazanması bekleniyor.