Dizinde meydana gelen sakatlığın etkisinden kurtulmaya çalışan ve bireysel antrenör ile antrenmanlara çıkan Gökhan Töre, Beşiktaş forması için rekabet edemez ise kadroda kalamayacak.

Önümüzdeki sezon Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi' nde adını gruplardan çıkarak bir üst tura yazdırmak ve Spor Toto Süper Lig de şampiyon unvanını korumanın peşine düşecek. Yeni sezon kadro planlaması bu doğrultuda olacak. Hatta bu hedef doğrultusunda kadrodaki ilk değişiklik Rhodolfo' nun Flemengo' ya satılması ile başladı. Gelecek sezon sıkı rekabet içinde olacak bir takım oluşturuması hedefleniyor.

BAM BAM BAM GELİYORUM

Bu noktada belirsiz olan bir futbolcu var o da Gökhan Töre. Geçen sezon West Ham United' da kiralık oynayan ve burada istediği performansı segileyemeyen ve üzerine sakatlık yaşayan Töre siyah beyazlıların sezon başı kampına dahil olacak. Fakat kalıp kalmayacağını kendisi belirleyecek. Gökhan Töre geçtiğimiz ay verdiği bir röportajında " bam bam bam geliyorum." diyerek eskisinden daha iyi olacağını iddia etmişti. Fakat  Quaresma, Babel ve transferi gündemde olan Lens gibi oyuncular ile rekabete dahil olabilecek mi ?