Gökhan Gönül'den Sert Açıklama!

Fenerbahçe'de ilk 11'de Gökhan Gönül yer almadı. Portekizli teknik adam, Galatasaray karşısında Gökhan Gönül'ün yerine bu sezon Ziraat Türkiye Kupası maçlarında forma giyen Şener'e görev verdi.

Gökhan Gönül'den Sert Açıklama!

Türkiye Kupası'ndaki dev final öncesi Fenerbahçe'de Gökhan Gönül'ün ilk 11 dışında kalması iddiaları alevlendirdi. Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olmasına rağmen henüz takımıyla sözleşme yenilemeyen Gökhan Gönül'ün F.Bahçe ile iplerin kopma noktasına geldiği konuşulurken TRT Spor'da milli futbolcunun Vitor Pereira'ya milli takımdan dolayı yorgun döndüğü için Galatasaray maçında oynamak istemediğini söylediği iddiası yer aldı.


"KAFALARINDA YAŞIYORLAR BİLMİYORUM"
Karşılaşma öncesi A Spor'a açıklamalarda bulunan Gökhan Gönül, "Bu tarz maçlar özel maçlardır. O yüzden böyle maçlarda oynamak keyifli olur. Maça konsantreyiz. Kazanan biz olacağız. İnsanlar kafalarında ne yaşıyorlar bilmiyorum. Hocanın oyuncu tercihlerini yargılamak bir futbolcunun haddine değil.Benim bunu yapma lüksüm ve karakterim yok. Bu takımlar, hiçbir futbolcunun tapulu malı değil. Yorgunluğu bahane etmem.Atanlar, uyduranlar uydursunlar. Daha ağır konuşacağım ama sosyal medyada yumuşatarak yazdım.Bir haberi yazarken iddia demeyeceksin yazacaksın. Bizim hocamızla aramızda bir şey oldu biz gazeteciyi arayıp mı anlattık. İnşallah iki taraf da iki takım da girdikleri pozisyonları gole çevirir." dedi.

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri