Galatasaray'da Sneijder'in giydiği 10 numaralı formanın Belhanda'ya verilmesi üzerine Fenerbahçeli ve Galatasaraylı taraftarlar Twitter'da birbirine girdi.

Fenerbahçeli taraftarlar,  Beşiktaşlı taraftarların Pepe'yi siyah-beyazlı renklere katmak için uyguladıkları yöntemi uygulayıp, #SneijderComeToFener etiketiyle Hollandalı futbolcuya Fenerbahçe'ye gelmesi çağrısında bulundu.

SNEİJDER GİDERSE 10 NUMARA BELHANDA'NIN!

Sneijder eğer Galatasaray'dan ayrılırsa 10 numaralı formayı Galatasaray'ın yeni yıldızı Belhanda giymesi düşünülüyor.

Sarı Kırmızılı takım, Dinamo Kiev ekibinden kadrosuna dâhil ettiği Faslı oyuncu Younes Belhanda ile Türk Telekom Stadyumu'nda 4 yıllık sözleşme yaptı. İmza töreninden sonra basın mensuplarına konuşan yıldız futbolcu şunları dile getirdi: ''Sarı Kırmızılı takım, Türkiye’nin tartışılmaz en büyük futbol takımı. Galatasaray Avrupa’da başarı yakalayan tek Türk futbol takımı. Bu konularda fazla konuşmaya gerek yok. Futbol direktörümüz Cenk Ergün beni ziyaret ettiği zaman ben bu konuları zaten onunla konuşmuştum. Bana Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi takımlardan da teklif geldi. Ancak ben Galatasaray’dan teklif gelmesini çok istedim ve bekledim. Galatasaray’da bana teklif yapınca düşünmeden kabul ettim. Böylece hayalini kurduğum takıma gelmiş oldum.'' dedi.