Galatasaray'ın Yıldızı : ''Bu Hayattaki Kahramanım Hz.Muhammed''

Galatasaray'ın yeni transferlerinden Younes Belhanda, sarı-kırmızılıların aylık yayın organı Galatasaray Dergisi'ne konuştu.

Galatasaray'ın Yıldızı : ''Bu Hayattaki Kahramanım Hz.Muhammed''

Younes Belhanda, Galatasaray Dergisi'nin 169. sayısına konuk oldu. B10 başlığıyla dergi sayfalarına taşınan Belhanda'nın verdiği röportajdan öne çıkan soru ve cevaplar dikkat çekti. 

Galatasaray Dergisine röportaj veren Balhanda'ya ''Bu hayattaki kahramanın kimdi diye sorsam ?'' ne cevap verirsin sorusuna Younes Belhanda çok güzel bir yanıt vererek Galatasaraylı camianın gönlünü kazandı.

Faslı yıldız Younes Belhanda bu soruya benim hayattaki kahramanım Hz. Muhammed diye yanıt verdi.

BELHANDA GALATASARAY'A GELDİĞİM İÇİN ÇOK MUTLUYUM DEDİ

Sarı Kırmızılı takım, Dinamo Kiev ekibinden kadrosuna dâhil ettiği Faslı oyuncu Younes Belhanda ile Türk Telekom Stadyumu'nda 4 yıllık sözleşme yaptı. İmza töreninden sonra basın mensuplarına konuşan yıldız futbolcu şunları dile getirdi: ''Sarı Kırmızılı takım, Türkiye’nin tartışılmaz en büyük futbol takımı. Galatasaray Avrupa’da başarı yakalayan tek Türk futbol takımı. Bu konularda fazla konuşmaya gerek yok. Futbol direktörümüz Cenk Ergün beni ziyaret ettiği zaman ben bu konuları zaten onunla konuşmuştum. Bana Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi takımlardan da teklif geldi. Ancak ben Galatasaray’dan teklif gelmesini çok istedim ve bekledim. Galatasaray’da bana teklif yapınca düşünmeden kabul ettim. Böylece hayalini kurduğum takıma gelmiş oldum.'' dedi.

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri