Sarı Kırmızılı takım, Bafétimbi Gomis isminden sonra Faslı yıldız oyuncu Belhanda transferini de açıklayacak. İki sezondur şampiyonluğun çok uzağında kalan Aslan, yeni yapacağı transferler ile önümüzdeki sezona bomba gibi girerek şampiyon olmayı hedefliyor.

BELHANDA İSTANBUL’A GELİYOR

Faslı futbolcu Belhanda ile daha önce 4 senelik söz kesen Aslan, sonunda oyuncunun kulübü Dinamo Kiev ile anlaştı. Galatasaray, Belhanda için 7.5 Milyon Euro verdi. Yıldız futbolcu Belhanda’nın hafta sonu İstanbul’a gelerek Sarı Kırmızılı takıma imza atması bekleniyor.

Belhanda kiralık olarak top oynadığı Nice’te bu sezon çok iyi bir sezon geçirdi. Faslı oyuncu Fransız takımında 3 gol 7 asistlik bir performans ortaya koydu. Başarılı oyuncu kanatlarda görev aldığı gibi aynı zamanda forvet arkasında da oynayabiliyor.

Diğer yandan Galatasaray, Fransız futbolcu Bafétimbi Gomis'i de İstanbul'a getiriyor. 31 yaşındaki futbolcu ile 2+1 senelik anlaşma sağlandı. Aslan yapmış olduğu bu transfer ile önümüzdeki sene güçlü bir kadro ile şampiyon olmak istiyor. UEFA için ön eleme oynayacak olan Aslan bu transfer ile başarı elde etmek istiyor.