Spor Toto Süper Lig'i 4.sırada tamamlayan Sarı Kırmzılı takım transfer çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Aslan transfer için elindeki tüm imkanları seferber etti. Transferde Batefimbi Gomis ve Belhanda isimlerini açıklayan Aslan yeni transferini bugün İstanbul'a getiriyor.

MAİCON BU AKŞAM İSTANBUL'A GELİYOR

Galatasaray'ın, Brezilya ekibi Sao Paulo'dan kadrosuna dahil etmek istediği Maicon, Brezilya'dan yola çıkarak imza için İstanbul'a geliyor.  Deneyimli stoper oyuncusu bugün saat 22.00'de İstanbul'da olacak.

MAİCON ESKİ TAKIMINA VEDA ETTİ

Sarı Kırmızılı takıma imza atmak için İstanbul'a gelecek olan Maicon, bugün sosyal medya hesabından bir mesaj paylaşarak kulübü Sao Paulo'ya veda etti. Geçen sezon Porto'dan Brerzilya ekine transfer olan Maicon bu senede Galatasaray takımına imzaq atacak. Maicon sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamada tüm takımı ve taraftarlarına çok teşekkür ettiğini dile getirdi. 

Diğer yandan Sarı Kırmızılı takım transfer çalışmalarına son hızda devam ediyor. Aslan'ın stoper bölgesi için bir diğer adayı Adil Rami. Oyuncunun klübü Sevilla ile temasa geçecek olan Aslan, eğer istenilen şartlarda anlaşırsa bu transferide sonlandıracak.