Yeşilköy Atatürk Havalimanı'na gelen Brezilyalı oyuncu, Sarı Kırmızılı taraftarlar tezahüratlarla coşkulu bir şekilde karşıladığı görüdü.

Öte yandan Galatasaray, Valencia'nın 30 yaşındaki Portekizli yıldızı için kiralama teklifinde bulundu. İspanyollar öneriye sıcak baktı. Kısa süre içinde bu transferin netlik kazanması bekleniyor.

Üst üste yapılan transferlerin sonrasında Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün, "Listemizde birçok yıldız var. Bir de çok sürpriz bir isim olacak" demişti. Sır gibi saklanan o yıldız ortaya çıktı. Sarı-kırmızılılar, bir dönem Fenerbahçe forması da giymiş olan, buradan Valencia'ya transfer olan Nani için teklifte bulundu. İspanya'ya büyük beklentilerle giden fakat performansıyla beklenileni veremeyen sol kanat oyuncusu, satış listesine konmuştu. Galatasaray devreye girerek bu oyuncuyu kiralama teklifinde bulundu.

Öte yandan Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün' ün, "Bir pozisyon için sürpriz bir ismimiz var" açıklaması taraftarları heyecanlandırdı.

İŞTE O BAHSİ GEÇEN İSİM RİBERY Mİ?

Bu futbolcunun kim olduğuna dair arayışlar başlarken Franck Ribery ismi ortaya atıldı. Yıldız oyuncunun, 5 Temmuz'da Necati Ateş'e yazdığı, "Umarım yakında tekrar görüşürüz" mesajı hatırlatılsa da Galatasaray'ın sürprizinin Ribery olmadığı ortaya çıktı. Sarı-kırmızılılar, Ribery'nin kesinlikle gündemlerine girmediklerini açıkladılar.