Galatasaray, Sevilla'lı Mariano'yu 4.6 milyon euro karşılığında anlaşmaya varılmış, oyuncu ile  3 senelik mukavele imzalanması planlanmakta idi.  İtalyan Gazeteci Di Marzio' nun verdiği bilgi doğrultusunda transferi doğrulanmış ve açıklama yakında gerçekleştirilecek idi. NTV Spor da haberi doğrulamıştı.

İMZA SAATİNİ BEKLİYOR

İşte o transfer bugün imza atmak için saat 14.30' u bekliyor. Galatasaray' ın yeni transferi olan Mariano, bugün saat 14.30' da resmi sözleşmeye imza atacak. İki gün önce görüşmelere başlandığını KAP' a bildiren Galatasaray, Mariano' yu İstanbul' a getirmişti. Oyuncu ile yapılan son görüşmeler de olumlu sonuçlandı. 31 yaşındaki sağ bek, bugün kendisini Galatasaraylı yapacak sözleşmeyi imzalayacak. Brezilyalı yıldız, bugün sabah saatlerinde sağlık kontrolünden geçti.

LA LİGA'DA 76 MAÇA ÇIKTI

La Liga ekiplerinden Sevilla ile 2 sezonda 76 maça çıkan Brezilyalı sağ bek takımı ile UEFA Avrupa Ligi şampiyonluğu yaşadı. Kariyerinde toplam 340 maça çıkan sambacı 10 gol atma başarısı gösterdi. Galasaray sözleşmesi biterek takımdan göderilen Sabri Sarıoğlu' nun yerine aradığı sağ beki İspanya' da buldu. Sabri sezon sonunda takımdan ayrılmıştı.