Galatasaray'ın Seri Transferine Tepki: ''Fakir Dilenciler!''

Galatasaray'ın yeni transferi için İtalya'dan büyük tepki geldi. Milan taraftarları bu transferi Milan'ın gerçekleştirememesi üzerine yönetime tepki yağıyor.

Galatasaray'ın Seri Transferine Tepki: ''Fakir Dilenciler!''

Galatasaray'ın Seri Transferine Tepki: ''Fakir Dilenciler!''

Galatasaray'ın Fulham'dan kiralık olarak kadrosuna kattığı Seri İtalyan basınında olay oldu. Geçtiğimiz günlerde satın alma opsiyonuyla kiralanan Seri'nin transfer detayları belli oldu.

SATIN ALMA OPSİYONU İLE KİRALADI 

Galatasaray kulübünden KAP'a yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

"Profesyonel Futbolcu Jean Michael Seri ve kulübü Fulham Football Club Limited ile oyuncunun 2019-2020 sezonu için geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun kulübüne net 1.500.000 Euro tutarında geçici transfer ücreti ödenecektir. Yapılan anlaşmaya göre 01.06.2020 tarihine kadar Şirketimizin 18.000.000 Euro transfer bedeli karşılığında oyuncuyu satın alma opsiyonu bulunmaktadır. Futbolcuya ise 2019-2020 futbol sezonu için net 2.800.000 Euro sabit transfer ücreti ödenecektir."

İtalya'dan Tepki Var

Milan taraftarları kulübüne ateş püskürüyor. Yönetime artık hiçbir güvencesi kalmayan Milan taraftarı yönetime sert eleştirilerde bulunuyor. Galatasaray'ın Seri transferinde Milan ile yarışması ve sonunda galip gelmesi Milan taraftarını çılgına döndürdü. Yönetim binasının önüne kadar giden taraftarlar açtıkları pankartta ''FAKİR DİLENCİLER, SİZDEN HİÇBİR ŞEY OLMAZ, TAKIMI MAHVETTİNİZ'' yazısı yer aldı.

Son Dakika Spor Haberleri İçin aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR