Teknik direktör Igor Tudor'un yeni sezonda kadroda düşünmediği isimlerden Nigel de Jong, Hakan Balta, Endoğan Adili ve Umut Gündoğan, elde kalmış durumda.

Öte yandan Galatasaray, Karabükspor'dan Latovlevici kadrosuna kattı.

Galatasaray, Karabükspor'dan Latovlevici kadrosuna kattığını belirterek oyuncuyu KAP'a bildirdi. Öte yandan Galatasaray'da teknik direktör Igor Tudor'un kadroda düşünmediği Cavanda ve Lionel Carole ile ilgili sevindirici haber geldi.

Galatasaray'da teknik direktör Igor Tudor'un kadroda düşünmediği Lionel Carole Sevilla ile anlaştı. Öte yandan henüz trabzonspor'dan neden alındığı çözülemeyen Cavanda ise Standart Liege kulübüne kiralanıyor.

Antalyaspor, Galatasaray'ın kadroda yer vermediği Hakan Balta ile anlaşmaya vardı.

Bu sezon kadrosuna Menez ve Nasri gibi yıldız oyuncuları kadrosuna katan Antalyaspor, Rıza Çalımbay'ın savunmaya istediği Hakan Balta ile görüşmelere başladı.

Öte yandan Galatasaray'dan ayrılmak istediğini yönetime ileten ancak transferi olumsuz sonuçlanan Sinan Gümüş'de, takımda kaldı.

Galatasaray'da geleceği belirsiz olan Sinan Gümüş takımda kaldı. Yönetim, Benfica ve Bundesliga takımlarıyla Sinan için pazarlık masasına oturmuş fakat sonuç alınamadı. Transfer gelişmeleri sonuçsuz kalınca Sinan Gümüş'de takımda kaldı.