Bafetimbi Gomis, Younes Belhanda ve Maicon' u transfer eden sarı- kırmızılılar, sağ bek pozisyonu için Juvenmtus' un oyuncusu Stephan Lichtsteiner' e yöneldi. Kariyerine Juventus' ta devam eden 33 yaşındaki İsviçreli'nin transferini gerçekleştirebilme adına girişimlerine devam eden sarı- kırmızılı yöneticiler, transferi bitirmeye çalışıyor.

CİMBOMA 33'LÜK SAĞ BEK

Gazete Habertürk' te yer alan habere göre kulübe yakın kaynaklar tarafından gelen bilgiler doğrultusunda 33 yaşındaki İsviçreli yıldız için menajeri aracılığı ile ilk temasın kurulduğunu ifade edildi. Juventuslu oyuncu, geçtiğimiz sezon 29 maçta 1 gol, 2 asistlik bir performans göstermişti. Teknik patron Igor Tudor' un bilhassa  sağ ve sol bek transferlerinin bir an önce neticeye vardırılmasını istediği bilinmekte. Süper Lig ekiplerinden Galatasaray' ın idarecileri de bu doğrultuda çalışmalarını yoğunlaştırdı.

BAŞKAN DURSUN ÖZBEK YENİ TRANSFERLER YAPILACAĞINI AÇIKLAMIŞTI

Süper Lig' de tek UEFA ve Süper Kupası' na sahip olan takım olan Galatasaray' da Başkan Dursun Özbek, dün Anadolu Ajansı' nın sorularını cvevaplamış ve taraftara transfer müjdesini vermişti. Özbek, "Uçaklar inmeye devam edecek" ifadelerini kullanarak yeni transferlerin yolda olduğunun altını çizmişti.