Galatasaray'ı Eleyen Ostersunds İflas Ediyor!

İsveç'in Ostersunds kulübü yaşadığı finansal krizden dolayı iflasın eşiğinde. Ostersunds yönetimi yazılı bir açıklama yaparak destek beklediklerini duyurdu.

Galatasaray'ı Eleyen Ostersunds İflas Ediyor!

2017 yılında UEFA Avrupa Ligi'nde Galatasaray'ı eleyen ve bu dönemde grup aşamalarında mücadele ederek tarihinde bir ilki yaşayan Ostersunds, 500 bin euro bulamaması halinde iflas bayrağını çekecek.

Taraftarlarından ve futbol severlerden yardım isteyen kulüp son bilgilere göre 500 bin euroluk miktarı elde etmiş durumda.

Ostersunds kulübü finansal krizden dolayı yazılı bir açıklama yaparak taraftarlardan ve bölgedeki zengin iş adamlarından destek istedi. Kulübün yazılı açıklamasında şu ifadeler yer alıyor:

"DESTEK BEKLİYORUZ"

"Bu krizi aşmak için taraftarlarımıza, sponsorlara, şirketlere ve zengin iş adamlarına ihtiyacımız var. Desteğinizi bekliyoruz. Ostersunds kulübü olarak Avrupa kupalarında hiç yaşamadığımız anıları yaşadık. Arsenal'i Emirates Stadı'nda yendiğimiz zaman deplasmana 5.000 taraftarla gitmiştik. Bu güzel anıları, hatıraları yaşatmak için desteğinizi bekliyoruz."

Son Dakika Spor Haberleri İçin aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR