Süper Lig temsilcisi Galatasaray' da hareketli saatler yaşanıyor. Sarı- Kırmızılılar' da Basketboldan Sorumlu Yönetici Can Topsakal, Mircea Lucescu ile görüşme gerçekleştirmek için Romanya' ya gitti. 

Basketboldan sorumlu yönetici olan Can Topsakal' ın beIN SPORTS’ a Mircea Lucescu ile alakalı yapmış olduğu açıklamalar şu şekilde:

"ÜST AKIL OLARAK DÜŞÜNÜYORUZ" AÇIKLAMASI YAPILDI

"Mircea Lucescu ismi ile temasta olduğumuz doğru. Kulübümüze bir üst akıl olarak almak istiyoruz. Ön görüşme için gidiyorum. Anlaşamaya varır isek başkanımız görüşecek. Ben de ilk görüşmeyi yapmaya gidiyorum.” şeklinde açıklamada bulundu.

ŞAYET GELİRSE GENİŞ YETKİLER İLE DONATILACAK

“Ünlü teknik patron Mircea Lucescu, tüm futbol işlerinden sorumlu görevli kişi olacak. Belki Sportif A. Ş. Yönetim Kurulu’ na da alacağız. Geniş yetkiler ile donatılacak. Elimizdeki oyuncuları göstereceğiz. O da gerekli uyarıları yapacak.” şeklinde ifadeler ile spor gündemine bomba gibi düşen konu hakkında önemli açıklamlarda bulunulmuş oldu.

Bir diğer yandan kısa süre önce Lozan’daki Fenerbahçe- A.Bilbao maçını izleyen Luce, Galatasaray sorularına, “Göreceğiz. Bir şey diyemem” cevabını vermişti. 71 yaşındaki hocayı göreve getirmek için Başkan Özbek tüm kozları oynayacak