Galatasaray Süper Lig’de istediği sonuçları elde edememiş bu yüzden dolayı transfer çalışmalarını hızlandırmıştı. Sarı Kırmızılı takımda, sol bek konusunda da çalışmalar son hızıyla devam ediyor. İngiliz devi Manchester City’nin gözden çıkarmış olduğu Gael Clichy konusunda temaslarına sürdüren Sarı Kırmızılı takımın kurmayları, başka isimleri de gündemine aldı.

ASLAN'DA HEDEF HASAN ALİ KADIRIM

Geçen sene sol bek bölgesinde oynayan ancak Hırvat teknik adam İgor Tudor’un çok fazla tercih etmediği Lionel Carole ismini Aslan gözden çıkardı.
Galatasaray bu yüzden dolayı, Sarı Lacivertli takımın sol beki Hasan Ali Kaldırım transfer etmek istediği ortaya çıktı. Fenerbahçe ile sözleşmesi bu sene biten Hasan Ali Kaldırım, henüz kulübü Fenerbahçe ile yeni bir anlaşma yapmadı.

GALATASARAY YAKIN TAKİPTE

Edinilen bilgiye göre Hasan Ali Kaldırım geçen sezon Fenerbahçe’de 1.4 Milyon Euro kazanıyordu. Bu sene takımında 1.7 Milyon Euro isteyen Milli oyuncu eğer maliyet konusunda Fenerbahçe ile anlaşamazsa gelen teklifleri değerlendirecek. Aslan’ın bu oyuncunun durumunu sorduğu ve bilgi aldığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.