Galatasaray önümüzdeki dönem yapacağı transfer ile iddialı bir kadro kurmayı amaçlıyor. Sarı Kırmızlı takımın teknik direktörü olan Hırvat çalıştırıcı Igor Tudor’un: Galatasaray’da Belhanda, Gomis ve Imbula transferleri ile takımın iskeletini oluşturacak dediği belirtildi

1 hafta önce Sarı Kırmızılı takımın sportif direktörü Cenk Ergün, Gomis transferi tamam demesinden sonra bu oyuncu ile anlaşılmıştı. Cenk Ergün ikinci transfer olarakta Belhanda ile anlaşıldığı teknik heyete belirtti.

SNEİJDER KADRODA DÜŞÜNÜLMÜYOR

Hırvat çalıştırıcı Igor Tudor, transfer çalışmaları için, “Imbula hakkında gelecek iyi haberleri beklemekteyim. Bizim Imbula gibi bir futbolcuya ihtiyacımız var. Gomis, Belhanda ve Imbula, Sar Kırmızılı takımın omurgası haline gelecek. Bizde önemli olan şey takım içinde böyle bir iskelet yapı oluşturmak. Bu 3 transfer ile çalışmalarımızın yüzde 50’sini tamamlamış olacağız dedi.
Tudor’un bu sözleri Sneijder üzerine yorumlandı. Hırvat teknik adam Sarı Kırmızılı takıma geldiğinden bu yana Sneijder’e ilk 11’de yer verirken zorlanıyor.

Bu yüzden dolayı Belhanda transferini öne çıkaran Hırvat hoca önümüzdeki sezon Sneijder’i kulübüyle çekebilir. Bir diğer seçenek ise Snijderi’in satılması olarak gözüküyor.