Sarı Kırmızılı takım transfer konusunda çok sıcak dakikalar yaşıyor. Galatasaray Marsilya’da kiralık olarak oynayan Fransız yıldız Bafetimbi Gomis ile büyük ölçüde anlaşmaya vardı. Gomis ile 2+1 yıllık anlaşma sağlayan Galatasaray bu transferi kısa bir zaman içinde resmiyete dökmesi bekleniyor.

SARI KIRMIZILI TAKIMDA BELHANDA HAREKATI BAŞLADI

Sarı Kırmızılı takımın Gomis’den sonraki bir diğer hedefi de forvet arkasında görev alabilen Younes Belhanda. Sarı Kırmızılı takım Fas Milli takım forması da giyen Belhanda ile büyük ölçüde anlaşmaya vardı.
Bu sezonu Nice’te geçiren Belhanda, takımı Dinamo Kiev’e artık kiralık oynamak istemediğini belirtti. Belhanda’nın bu açıklamasından sonra kulübü Dinamo Kiev oyuncuyu isteyen kulüp varsa, oturur konuşuruz” açıklaması yapmıştı.

DİNAMO KİEV İLE ANLAŞMA SAĞLANDI

Belhanda için görüşmeye hazır olduğunu aktaran Dinamo Kiev, Sarı Kırmızlı takım ile anlaşmaya vardı. Aslan Faslı oyuncu için 2.5 Milyon Euro ödemeyi kabul etti. Belhanda’nın kısa bir zaman içinde İstanbul’a gelip imza atması bekleniyor. Ayrıca Dinamo Keiv takımına bu transfer için 4 Milyon Euro ödenecek.