Sarı Kırmızılı takımda sözleşmesi bu sezon bitmiş olan Sabri Sarıoğlu ile yolları ayırdı.Sarı Kırmızılı takımda Sabri’nin bölgesine transfer yapmak için çalışmalar başladı.

Aslan Ajax’ta forma giyen Hollandal futbolcu Kenny Tete ile yakından ilgileniyor. beINSPORTS'un gerçekleştirdiği habere göre bu sezon çıktığı 23 karşılaşmada 3 gol atma başarısı gösteren sağ bek oyuncusu Kenny Tete ile el sıkışıldı.

UFAK PRÜZLER GİDERİLİNCE SÖZLEŞME İMZALANACAK

Futbolcu ile görüşmemelere başlayan Sarı Kırmızılı yöneticiler oyuncu ile büyük ölçüde anlaşma sağladı. Arada kalan ufak pürüzlerde halledilince başarılı oyuncunun Galatasaray ile sözleşme imzalaması bekleniyor.

Diğer yandan Galatasaray transfer çalışmalarına son hızda devam ediyor. Aslan forvet bölgesi için Marsilaya'da kiralık olarak top oynayan Bafétimbi Gomis ile her koşulda anlaştı. Sarı Kırmızılı takım Gomis transferi ile Lukas Podolski'den açılacak olan boşluğu dolduracak. 

Aslan ile 2+1 yıllık sözleşme imzalamayı kabul eden 31 yaşındaki oyuncunun kısa bir zaman içinde İstanbul'a gelip Galatasaray'a imza atması bekleniyor. 

Ayrıca Sarı Kırmızılı takım Belhanda ile de yakından ilgileniyor. Bu transferlerin kısa bir zaman içerisinde gerçekleşmesi bekleniyor.