Önümüzdeki sezon güçlü bir kadro oluşturmak isteyen Aslan transfer çalışmalarını son hızda devam ettiriyor. Galatasaray'ın sol bek transferi için peşinde olduğu Gael Clichy transferi eğer olmaz ise yerine gelecek alternatif oyuncu belli oldu. Aslan Clichy’in yerine PSV'den Jetro Willems ismini gündemine aldı.

ASLANDA WİLLEMS İSMİ GÜNDEMDE

Galatasaray, İngiliz devi Manchester City'nin serbest bıraktığı Gael Clichy transferi için çalışmalarını son hızda sürdürmeye devam ediyor. Yıllık ücreti yüksek olan Clichy'den indirim bekleyen Sarı Kırmızılı takım, istediği sonucu alamaz ise PSV'de forma giyen Jetro Willems'a yönelecek.

PSV İLE GÖRÜŞME YAPILDI

Galatasaray’da transfer yapma konusunda en yetkili isim olan Cenk Ergün, PSV’de oynayan Jetro Willems ile bir görüşme gerçekleştirdi. Hollanda takımı Sarı Kırmızılı takıma kapıyı 8 milyon Euro’dan açtı.

Galatasaray, Clichy'nin indirim yapmaması halinde Jetro Willems'ı 5-6 milyon Euro civarında kadrosuna katmayı hedefliyor.

Diğer yandan Hollanda basınına çıkan haberlere göre PSV’de top oynayan Jetro Willems takımdan ayrılacak. Hollanda ekibi PSV Willems'ı satarak yerine Chelsea'den Kenedy'i alacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.