Sarı Kırmızılı takım Marsilya ve Porto’da forma giyen bu sezon arasında da 24 Milyon Euro’ya Stoke City takıma transfer olan Imbula ile yakından ilgileniyor.

STOKE CİTY SATMAK İSTİYOR

Sarı Kırmızılı takım bonservisi 15 Milyon olan oyuncu için kiralık teklifini ortaya yatırdı. Ancak Stoke City bir türlü istediği başarıyı alamadığı bu oyuncuyu satmak istiyor.

Diğer yandan Sarı Kırmızılı transfer çalışmalarına hız verdi. Bu sezon Süper Lig’den istediği başarıyı elde edemeyen Aslan önümüzdeki sezon için gaza bastı.

Sarı Kırmızılı takım takımdan giden oyuncuların yerini doldurmak ile transfer çalışmalarına başlayacak. Bu kapsamda Lukas Podolski’den boş alan forvet koltuğuna Fransız yıldız oyuncu Gomis transfer edilecek. 31 yaşındaki başarılı forvet oyuncusu Sarı Kırmızılı takım ile her konuda anlaştı. Kısa bir zaman içinde İstanbul’a gelmesi beklenen Gomis’in Sarı Kırmızılı takıma imza atması bekleniyor.

Sarı Kırmızılı takımın önümüzdeki hafta transferlerini açıklaması bekleniyor. Aslan bu transfer ile daha güçlü bir kadro oluşturup önümüzdeki sezon Spor Toto Süper Lig'de şampiyon olmaya çalışacak.