Bugün Rumen basınında ortaya düşen bir iddia gündeme bomba gibi düştü. Ortaya atılan iddiaya göre Sarı Kırmızlı takım Igor Tudor ile devam edecek. Ancak kulübün başkanı Dursun Özbek’inde daha önce belirttiği takımın başına futbol aklı olan biri gelecek sözleri kafalarda soru işareti oluşturmuştu.

IGOR TUDOR İLE YOLA DEVAM EDİLECEK

Bu sezon Rus ekibi Zenit ile yolları ayıran Mircea Lucescu'nun Galatasaray’a geleceği iddia edildi. Rumen basınıda Tudor ile Lucescu’nun birlikte çalışacağını belirtmişti.

SEZON SONU AÇIKLAMA YAPILACAK

Rumen basını SArı Kırmızılı takım ile Lucescu’nun gizlice buluştuğunu ve anlaşma içinde olduklarını belirtti. Sarı Kırmızılı takımın Rumen ismi sezon sonu açıklaması bekleniyor.

Diğer yandan Sarı Kırmızılı takım önümüzdeki sezon transfer çalışmaları için düğmeye bastı. Bu sezon sonu Sarı Kırmızılı takımdan ayrılacak olan Alman yıldız Podolski'nin yerine forvet arayışlarına başlandı. Galatasaray bu kapsamda Lyon'da kiralık olarak top oynayan 31 yaşındaki Gomis'i transfer listesine aldı. Bu transfer konusunda oyuncu ile anlaşan Aslan kısa bir zaman içinde bu isimide açıklayıp pPodolski'den boşalacak olan koltuğu bu isimle kapatacak.