Bu sene Süper Lig’de istediği sonuçları alamayan Sarı Kırmızlı takım transfer çalışmalarına başladı. Önümüzdeki sezon daha iyi bir kadro ile seyircilerin karşısına çıkmak isteyen Sarı Kırmızılı takım şampiyon olmak istiyor.

BRUMA ALMANYA YOLCUSU

Alman ekibi Leipzig Bruma’ya 15 milyon Euro önermiş Sarı Kırmızılı takımda gelen bu teklifi kabul etmişti. Sarı Kırmızılı takımda Bruma’dan boşalan koltuğa kimin geleceği ise merak konusu oldu.

HONDA İÇİN DEVREYE GİRİLDİ

Sarı Kırmızlı takım bu sezon İtalyan takımı Milan ile sözleşmesi sona erecek olan Keisuke Honda'yı transfer ederek Bruma’dan açılan boşluğu doldurmak istiyor.
Keisuke Honda'nın bonservisinin elinde olması Galatasaray’ı umutlandıran bir diğer durum. Sarı Kırmızılı takım bu transfer için 2 Milyon Euro’yu şimdiden gözden çıkardı. Eğer tecrübeli oyuncu ile anlaşılırsa bu transferin gerçekleşmesi bekleniyor.

Diğer yandan 10 numara pozisyonunda forma giyen Japon oyuncu için Galatasaray daha önce devreye girmiş ancak ekonomik nedenlerden dolayı bu transfer gerçekleşememişti.

Ayrıca Sarı Kırmızılı takım bugün Süper Lig'de son karşılaşmasını oynayacak. Sarı Kırmızılı ekip saat:17.00'da kendi evinde Atiker Konyaspor'u konuk edecek.