Arda Turan’ın menajeri Ahmet Bulut ile ortak çalışma gerçekleştiren Jorge Mendes, Barcelona yönetimi ile ayrılacak olan futbolcuların durumunu görüşmek için toplantı talep etti.

ARDA TURAN’A TÜRKİYE’DEN TEKLİF VAR

Mundo Deportivo'nun gerçekleştirmiş olduğu habere göre, temas halinde olunan iki isim Arda ve Andre Gomes'ti. Jorge Mendes yapmış olduğu açıklamada Arda Turan’a İtalya, Çin, İngiltere ve Türkiye’den teklif geldiğini bildirdi.

ARDA TAKIMDA İSTENMİYOR

İspanya’da çıkan habere göre İspanyol devi Barcelona’nın yeni teknik adamı Ernesto Valverde, Arda Turan’ı takımda oynatmayı düşünmüyor. Bu yüzden dolayı Arda Turan’ın önümüzdeki dönem başka bir takımda forma giymesi bekleniyor.

TÜRKİYE’YE GELEBİLİR

Arda Turan daha önce yapmış olduğu açıklamada ''Bir gün Türkiye’ye gelirsem sadece Galatasaray’da top oynarım'' demişti. Fenerbahçe’nin Arda ile ilgilendiği haberleri ortaya çıkmış ancak yıldız futbolcunun bu söylemleri Fenerbahçe’ye gelmeyeceğini ortaya koymuştu.

Sarı Kırmızılı takımın teknik hocası Igor Tudor’un yakın zamanda yaptığı konuşmada ''Arda bize gelirse rüya olur'' açıklaması Galatasaray taraftarını heyecana boğdu. Arda Turan’ın transfer durumunun önümüzdeki günlerde netlik kazanması bekleniyor.