Galatasaray taraftarının uzun zamandır beklediği Sofiane Feghouli, bugün nihayet İstanbul'a geldi.

Yarın sabah sağlık kontrolünden geçecek futbolcunun, ardından kendisini sarı kırmızılı renklere bağlayacak imzayı atması tahmin ediliyor.

GELİŞİNİ INSTAGRAM'DAN DUYURMUŞTU

Feghouli, Instagram hesabından yola çıkarken yaptığı açıklamada, "Türkiye'nin en büyük kulübü için yola çıkıyorum. İstanbul, ben geliyorum!" sözlerini kullanmış ve bir de fotoğraf paylaşmıştı.

Galatasaray'ın yeni transferi İstanbul'a geldi!
 
 

Galatasaray aylardır büyük çabalar harcadığı Sofiane Feghouli transferinde nihayet mutlu sona ulaşmayı başardı.

TÜM PÜRÜZLER GİDERİLDİ

Galatasaray dün oyncunun menajeri Habib Antar ile 6 saat süren uzun bir toplantı gerçekleştirip bütün pürüzleri giderdiğini duyurdu.

Daha önce anlaşma sağlanan 26 yaşındaki oyuncunun West Ham ile alacak sorununu gidermesinden sonra menajerinin son anda çıkış maddesini sözleşmeye koydurtmaya çalışması sürecin uzamasına sebeb olmuştu.

Öte yandan Dursun Özbek, kulübün gündemindeki konular hakkında konuştu.

Türk Telekom Stadyumu'nda gerçekleşen bir sponsorluk anlaşmasının ardından basın mensuplarının suallerini cevaplayan Dursun Özbek, Fatih Terim ile ilgili; "Şu anda Galatasaray'ın bir hocası bulunuyor. Fatih Terim tartışmalarını yanlış buluyorum. Antrenör arayışı içinde olmadık ve aramıyoruz. 5 yıllık planı yapıyoruz. En ufak şüphemiz dahi olmadı, Igor Tudor Galatasaray'da başarılı olacak kesinlikle" dedi.