Sarı Kırmızılı takım Bruma’yı Alman Leipzing takımına satmış ve orta sahanın kanat bölgesinde büyük bir boşluk oluşmuştu. Sarı Kırmızılı takım bu boşluğu bu sezon Medipol Başakşehir takımında forma giyen ve gösterdiği performans ile göze giren Edin Visca ile doldurmayı amaçlıyor. Visca bu sezon Spor Toto Süper Lig’de çıkmış olduğu 34 karşılaşmada 17 gol 5 asist yapma başarısı gösterdi. Bosnalı futbolcu bu başarısı ile herkesin beğenisini toplamayı başardı.

GALATASARAY BAŞAKŞEHİR'E TEKLİF YAPTI

Galatasaray, Bosnalı yıldız için 4 milyon Dolar vermeyi düşünürken, Medipol Başakşehir 7 milyon dolarda ısrar etmeye devam ediyor. Daha önce Sarı Lacivertli takımında ciddi şekilde ilgilendiği ancak renklerine bir türlü bağlayamadığı Edin Visca, Galatasaray’ın teklifi sonrası takımından ayrılma kararına olumlu yönde bakıyor.

ELİA GELDİ! VİSCA GİDİYOR

Sarı Kırmızılı takımın elini güçlendiren bir diğer olay Visca’nın “Kulüpler anlaşsın, ben sorun çıkarmam” demesi oldu. Bosnalı futbolcunun Başakşehir ile 2020’ye kadar sözleşmesi var.

Medipol Başakşehir’in Feyenoord’un oyuncusu Elia’yı kadrosuna katması, Visca’nın ayrılma ihtimalini güçlendiren bir diğer etken oldu.