Orta saha bölgesine transfer yapmak isteyen Sarı Kırmızılı takım Trabzonspor'un kapısını çalarak çok flaş bir teklifte bulundu. Bordo Mavili takımda oynayan Okay Yokuşlu'yu transfer etmek isteyen Galatasaray Trabzon’a takas teklifi yaptı.

SİNAN-OKAY TAKASI GELEBİLİR

Sarı Kırmızılı takımdan, ayrılmak isteyen Sinan Gümüş'ü Okay Yokuşlu karşılığında Bordo Mavili takıma önerildi. Trabzonspor’un teknik direktörü Ersun Yanal, 23 yaşındaki genç yıldız Sinan Gümüş ismine olumlu ismine olumlu yaklaştı. Buy transferde Trabzonspor ekstra olarak 3 Milyon Euro teklifinde bulundu.

Bordo Mavili kulüpten indirim isteyen Sarı Kırmızılı takımın yönetimi, Okay Yokuşlu transferini bitirmek için önümüzdeki günlerde Bordo Mavili kulübün kapısını bir kez daha çalmayı planlıyor.

Diğer yandan Galatasaray transfer çalışmalarını son hızda devam ediyor. Aslan takımdan ayrılan Bruma ve Podolski'nin yerine gelebilecek oyuncuları şimdiden belirledi. 

Bu sezon Marsilya'da kiralık olarak oynayan 31 yaşındaki Fransız yıldız Gomis ile büyük ölçüde anlaşıldı. Yakın bir zamanda İstanbul'a gelecek olan Gomis'in Sarı Kırmızılı takıma 2+1 yıllık imza atması bekleniyor. Aslan Bruma'nın yerinede Fas Mil Takım oyuncusu olan Belhanda ile anlaştı.