Sarı Kırmızılı takım, sol bek transferindeki alternatifini sonunda buldu. İngiliz devi Manchester City’deki anlaşması sona eren Gael Clichy’e, Galatasaray’ın yanı sıra Fenerbahçe, hatta Medipol Başakşehir bile talip olmuştu. Bu gelişme üzerine transfer konusunun kızışacağını düşünen Aslan ibreyi Dodo transferine çevirdi.

Bonservisi İtalyan devi İnter takımında olan Sampdoria takımında kiralık olarak forma giyen 25 yaşındaki sol bek oyuncusu için Sarı Kırmızılı takım devreye girdi. Clichy transferinden olumlu bir yanıt çıkmazsa Aslan bu sefer B planı olan Dodo’ya yönelecek. Sarı Kırmızlı takımın transfer bütçesini ayırdığı bu oyuncu için her an teklifte bulunabileceği belirtildi.

DODO’NUN BONSERVİS BEDELİ BELLİ OLDU

İtalyan devi İnter, geçen sene Roma’dan 7.8 milyon Euro’ya transfer etmiş olduğu Dodo’yu, bu sezon 2 yıllığına Sampdoria takımına kiraladı. Dodo’nun 5.5 Milyon Euro’luk satın alma bedeli bulunuyor.

Diğer yandan Sarı Kırmızılı takım Gomis ve Belhanda transferinde sona yaklaştı. Bu yıldız futbolcular ile anlaşan Sarı Kırmızılı takım yakın bir zaman da bu transferi resmiyete dökecek. Yıldız ffutbolcuların bu hafta içi İstanbul'a gelerek imza atması bekleniyor.