Bu sezon Süper Toto Süper Lig’de istediği sonuçları elde edemeyen Sarı Kırmızılı takım transfer çalışmalarına son hızda devam ediyor. Sarı Kırmızılı takım transferde önceliği bu sene çok zorluk yaşadığı stoper bölgesine verdi.

Bu sezon Galatasaray’da sözleşmesi son bulacak Chedjou önümüzdeki dönem Sarı Kırmızılı takımda olmayacak. Diğer yandan Hakan Kadir Balta, Martin Linnes, Carole, Cavanda gibi defans oyuncuları ile de yollar ayrılacak.

IGOR TUDOR İSTEDİ

Galatasaray’ın teknik direktörü Igor Tudor İtalyan ekibi Napoli’nin formasını giyen Vlad Chiricheș’i transfer etmek istiyor. Bu sezon Napoli forması ile 16 karşılaşmaya çıkan Chiricheș önümüzdeki dönem daha çok forma şansı bulabileceği bir takıma gitmek istiyor. Bu yüzden oyuncunun Galatasaray’ın teklifine sıcak baktığı belirtildi.

GALATASARAY 2.5 MİLYON EURO VERDİ

Galatasaray Napoli forması giyen Chiricheș için 2.5 Milyon Euro’yu gözden çıkardı. Sarı Kırmızılı takım en kısa zamanda bu transferi gerçekleştirmek istiyor.

Diğer yandan Galatasaray yarın kendi sahasında Atiker Konyaspor'u ağarlayacak. Yarın saat 17.00 başlayacak olan mücadele ile Sarı Kırmızılı ekip bu sezonu kapatmış olacak.