Antalyaspor maçının ikinci yarısında Ndiaye’nin yerine oyuna girmiş olan fakat hem berbat performansı hem de Muslera’nın verdiği kaptanlık bandını takması nedeniyle yine eleştiri oklarının hedefi haline gelen Selçuk İnan için artık ayrılık çanları çalmakta. Ve Selçuk İnan'ın takımdan gitmesi an meselesi.

Yönetim tıpkı Sneijder gibi Kaptan’ı bedavaya göndermeyi planlamakta. Selçuk’u devre arasında ya da en geç sezon sonunda Senijder gibi alacağı ücrete karşılık bonservis bedeli almadan göndermeyi planladığı iddia edildi. 

Galatasaray'da Selçuk İnan ile ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. Galatasaray kaptanı takımdan ayrılmak istediğini belirtti.

Galatasaray'da sular bir türlü durmuyor. Bu sefer takımın kaptanı ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Geçtiğimiz hafta başkan Dursun Özbek ile bir araya gelen takım kaptanı Selçuk İnan'ın kulüpten ayrılmak istediği belirtti. 

Son senelere Galatasaray'daki performansı tartışma konusu olan Selçuk İnan, senelik 2,9 milyon euro ve 25 bin euro da maç başı ücret alıyordu.

32 yaşında olması ve yüksek senelik ücreti sebebiyle yöneticiler de Selçuk İnan'ın gönderilmesine sıcak baktığı ögrenildi.