Galatasaray kulübü Manchester City ile görüştüğünü KAP'a bildirdi.

BU AKŞAM GELİYOR

Galatasaray, prensip anlaşmasına vardığı Manchester City'nin Brezilyalı orta saha oyuncusu Fernando Francisco Reges'i bu akşam İstanbul'a getiriyor.

Bu akşam 22:00 sıralarında Atatürk Havalimanı'nda olması beklenen Fernando yarın sağlık kontrolünden geçecek ve resmi sözleşmeyi imzalayacağı duyuruldu.

Öte yandan Galatasaray Nani'yi kadrosuna katmak için harekete geçti.

Üst üste yapılan transferlerin sonrasında Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün, "Listemizde birçok yıldız var. Bir de çok sürpriz bir isim olacak" demişti. Sır gibi saklanan o yıldız ortaya çıktı. Sarı-kırmızılılar, bir dönem Fenerbahçe forması da giymiş olan, buradan Valencia'ya transfer olan Nani için teklifte bulundu. İspanya'ya büyük beklentilerle giden fakat performansıyla beklenileni veremeyen sol kanat oyuncusu, satış listesine konmuştu. Galatasaray devreye girerek bu oyuncuyu kiralama teklifinde bulundu.

Öte yandan Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün' ün, "Bir pozisyon için sürpriz bir ismimiz var" açıklaması taraftarları heyecanlandırdı.

İŞTE O BAHSİ GEÇEN İSİM RİBERY Mİ?

Bu futbolcunun kim olduğuna dair arayışlar başlarken Franck Ribery ismi ortaya atıldı. Yıldız oyuncunun, 5 Temmuz'da Necati Ateş'e yazdığı, "Umarım yakında tekrar görüşürüz" mesajı hatırlatılsa da Galatasaray'ın sürprizinin Ribery olmadığı ortaya çıktı. Sarı-kırmızılılar, Ribery'nin kesinlikle gündemlerine girmediklerini açıkladılar.