Sarı Kırmızılı takım, istediği sağ beki sonunda buldu. Galatasaray Hollanda takımı, Ajax’ın 23 yaşındaki futbolcusu Tete’de yaşadığı sorunlar üstüne ibreyi Fransız takımı Lille'de oynayan Sebastien Corchia’ya dikti. 

PAZARLIKLAR KIRAN KIRANA GEÇİYOR

Başarılı oyuncunun kulübü ile temasa geçen Galatasaray, sözleşmesi sezon sonu sona erecek futbolcu için 3 milyon Euro vermeye hazır. Fransız ekibi Lille Kulübü’nün Aslan'dan 4 milyon Euro istediği ve iki tarafın bu transfer için kıran kırana pazarlık yaptığı belirtildi.

Gomis ve Belhanda gibi yıldız oyuncularla her anlamda anlaşan Galatasaray, sağ bek transferi için çlışmalarını son hızda sürdürmeye devam ediyor. Clichy transferinde istenilen sonucun bir türlü alınamaması rotayı Sebastien Corchia üzerine çevirdi.

CORCHİA BEŞİKTAŞ İLE ANILMIŞTI

Fransa basını daha önce yapmış olduğu haberde Sebastien Corchia ismini Kara Kartal ile geçirmişti. Ancak Beck'in Siyah Beyazlı ekibe gelmesi bu transfer iddialarını yatırmıştı. Geçen sezon 38 karşılaşmada 90 dakika görev yapan 26 yaşındaki başarılı oyuncu 1 gol atıp 2 asist yapma başarısında bulundu. Başarılı sağ bek oyuncusu Fransa Milli Takımında da 1 kez görev yaptı.