Spor Toto Süper Lig’i 4.sırada tamamlayan Sarı Kırmızılı takım önümüzdeki sezon bu kötü gidişata son vermek için transfer çalışmalarını hızlandırdı. Aslan’ın son hedefi Nantes’in de ısrarla istediği Vainqueur.

Yeni sezonda kuvvetli bir kadro oluşturma isteyen Aslan Vainqueur transferinde mutlu sona çok yaklaştı.

Forvet hattını Gomis, forvet arkasını Belhanda, defans hattını da Maicon ile kuvvetlendiren Galatasaray, Fransız ön libero oyuncusunu da işini bitirmek üzere…

SON KARARI ROMA VERECEK

Geçen sezonu Fransız takımı Marsilya’da kiralık olarak geçiren deneyimli oyuncunun bonservisi Roma takımında bulunuyor. Başarılı oyuncuyu Sarı Kırmızılı takımın yanı sıra Fransız ekibi Nantes’de istediği biliniyor. Ancak bu transfer ile ilgili son kararı futbolcunun kulübü Roma verecek.

YILDIZ OYUNCU ASLAN OLUYOR

Galatasaray futbolcuyu her konu da ikna etse de Roma ile yapılan transfer pazarlığı son hızda devam ediyor. Ancak oyuncu ile anlaşan Aslan’ın bu transferi bitirmede son düzlüğe yaklaştığı söyleniyor.

Öte yandan Sarı Kırmızılı takım transfer çalışmalarını sürdürüyor. Galatasaray'ın Lens transferi ile yakından ilgilendiği de gelen bilgiler arasında yer alıyor.