Sarı Kırmızılı takım, 2017-2018 sezonu hazırlıkları için ilk idmanını bu akşam Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yaptı. Sarı Kırmızlı takımın Hırvat teknik adamı Igor Tudor yönetiminde gerçekleştirilen antrenmana milli takım kamplarına gitmiş olan oyuncular katılım sağlamadı.

KİRALIKTAN DÖNEN OYUNCULAR TAKIMA KATILDI

Basın mensuplarına kapalı olarak yapılan idmanda futbolcular tam sahada dayanıklılık testi, pas çalışması yaptılar. Sarı Kırmızılı takımda geçen sezonu kiralık olarak başka takımlarda geçirmiş olan Emrah Başsa, Ryan Donk, Tarık Çamdal gibi futbolcular ile altyapıdan yetişmiş olan Ahmet Batuhan Şen, Kerem Çalışkan, Abdussamed Karnuçu, Recep Gül ve Melih Gökçimen gibi isimler de takım ile beraber çalıştı.

Sarı Kırmızılı takım, 2017-2018 sezonu hazırlıkları kapsamındaki ikinci idmanını yarın akşam saat 19:00’da gerçekleştirecek.

Öte yandan Sarı Kırmızılı takım transfer çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Geçen sezonu Süper Lig’de 4.olarak tamamlayan Galatasaray yaptığo transferler ile bu sene şampiyonlukta iddialı olmak istiyor. Bu kapsamda Fransız golcü Gomis, Faslı Belhanda gibi isimlerle anlaşma sağlandı. Bu oyuncuların bu hafta içi İstanbul’a gelerek Sarı Kırmızılı isme imza atması bekleniyor.