İngiliz Kulübü Manchester City ile sözleşmesi sona bitecek olan Gael Clichy için Fenerbahçe ve Galatasaray devreye girdi. Galatasaray’ın 31 yaşındaki tecrübeli oyuncuya 3 Milyon Euro önerdiği gelen bilgiler arasında yer alıyor.

GALATASARAY CLİCHY İÇİN DEVREDE

Sarı Kırmızılı takım sol bek transferi için düğmeye bastı. Bu sezon Süper Lig’de istediği sonuçları elde edemeyen ve sol bekte oynayan Lionel Carole’den de istediği verimi alamayan Aslan, Manchester City’de top oynayan Gael Clichy’i yakın takibe aldı. Aslan rakam konusunda oyuncunun kulübü Manchester City ile anlaşırsa bu transferin olacağı belirtiliyor.

31 yaşındaki Fransız oyuncu için ayrıca Liverpool’unda devreye girdiği ortaya çıktı. Ancak Fenerbahçe ve Galatasaray’ın bu transfer için öne çıkan takımlar olduğu belirtildi.

Diğer yandan Sarı Kırmızılı takım transfer çalışmalarına hız verdi. Galatasaray forvet bölgesi için Lyon'da top oynayan Gomis ismini gündemine aldı. Sarı Kırmızılı takım oyuncunun kulübü Swansea ile masaya oturacağı ve bu transferi önümüzdeki sezon için bitireceği belirtildi. Önümüzdeki günlerde Sarı Kırmızılı takımın bu oyuncu ile ilgili detaylı bilgi vermesi bekleniyor.