Galatasaray'ın ağustos ayı Olağanüstü Divan Kurulu Toplantısı'nda kavga çıktı.

Geçen sezon Dursun Özbek yönetiminde yer alan Levent Nazifoğlu, mevcut yönetimini topa tuttu.

TERBİYESİZ SENSİN ULAN


Levent Nazifoğlu kürsüden konuşmasını yaptığı sırada Galatasaray yöneticisi Alper Narman "Terbiyesizlik yapma" diyerek Nazifoğlu'na çıkışta bulundu. Bunun üzerine Levent Nazifoğlu da "Terbiyesiz sensin ulan" şeklinde cevap verdi. Tansiyon yükselirken, Divan Kurulu'na 10 dakika ara verildi.


G.SARAY İÇİN KENDİMİ YAKIYORUM


Verilen aranın ardından özür dileyerek sözlerine başlayan Nazifoğlu, "Riva bizim en değerlimiz değil miydi? Bu gitti artık arkadaşlar. Artık Riva diye birşey yok. 5 takımın şampiyonluk şansı bulunuyor. Başakşehir ve Trabzonspor'un şansı var. Yüzde 30 umutla böyle harcamalar yapılıyor. Tarzımdan dolayı özür diliyorum. Söylediklerim için değil. Hiçbir beklentim bulunmuyor. Bundan sonra benden bir şey olmaz." dedi.


Nazifoğlu, "Galatasaray için kendimi yakıyorum. Ben hiçbir şey istemiyorum. Başkan çıkıyor benim hiçbir şeyden haberim yok diyor. Burada 100 milyon euroluk bir harcamadan söz ediyorum. Yok SPK var, bilmem ne var falan. G.Saray bu şartlarda giderse 5 sene borç sarmalına girecektir. Onun için önlemimizi almamız lazım. Bundan sonra oyuncu aldırtmayalım." diyerek sözlerini tamamladı.