Sarı Kırmızılı takım bu sezon Süper Lig’de başarısız bir sezon geçirdi. Aslan Spor Toto Süper Lig’i 4.sırada tamamlayarak UEFA’ya gitmek için 3 ön eleme turu oynamak zorunda kaldı.

Sarı Kırmızılı takım önümüzdeki dönem kadro içinde büyük bir rotasyona gidecek. Galatasaray ilk olarak kadroda yer alan istikrarsız ve gitmek isteyen oyuncular ile yollarını ayıracak. Bu kapsamda Almanya’nın Leipzig takımı ile Bruma el sıkıştı. Sarı Kırmızılı takım bu transferde kasasına 15 milyon Euro koyacak.

GALATASARAY BELHANDA'YI TRANSFER ETMEK İSTİYOR

Bruma’nın Bundesliga’ya transfer olmasından sonra Sarı Kırmızılı takım bu oyuncunun yerine yeni bir isim bakmaya başladı. Sarı Kırmızılı takım 27 yaşındaki orta saha oyuncusu Younes Belhanda’yı transfer etmek için çalışmalara başladı.

CENK ERGÜN DEVREYE GİRDİ

Sarı Kırmızılı takımın sportif direktörü Cenk Ergün, yıldız oyuncu Younes Belhanda için Fas’a gitti. Orta saha oyuncusu ile Fas’da görüşen Cenk Ergün bu futbolcu ile bütün şartlarda anlaşarak el sıkıştı. Sarı Kırmızılı takım oyuncunun kulübü Dinamo Kiev ile anlaşılırsa bu transferin olması an meselesi.