Transfer çalışmalarını devam ettiren Galatasaray'ın bir süredir ilgilendiği Younes Belhanda için Dinamo Kiev ve oyuncuyla anlaştığı açıklandı.

beIN Sports'un haberine göre Ukrayna takımıyla 8 milyon euro'luk bonservis bedeli sonucunda anlaşmaya varan sarı-kırmızılı takım, başarılı oyuncuyla da dört senelik anlaşmaya vardı.

Alınan bilgiye göre sarı-kırmızılı takımın 8 milyon euro'luk bonservis ücretini 18 ayda vereceği de belirtildi.

BAFETIMBI GOMIS İLE BİRLİKTE AÇIKLANACAK!

Diğer taraftan sarı-kırmızılı ekibin  hem Belhanda'nın, hem de Bafetimbi Gomis'in kiralık mukavelelerinin 30 Haziran'da sona erecek olması sebebiyle bu transferleri aynı anda bu tarihte açıklayabileceği de gelen haberler arasında.

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Bruma'nın satışından 15 milyon euro elde eden ve bunu transfer bütçesinde kullanacak olan sarı-kırmızılı ekiptransfer çalışmalarını sürdüyor. Başkan Dursun Özbek'in "Bu hafta Galatasaray'ın uçakları İstanbul'a inecek" açıklamasının ardından merakla transferleri bekleyen taraftar, yönetimden bir yıldız oyuncu bekliyor. Ancak sarı-kırmızılı yönetim finansal fair-play nedeni ile yıldız oyuncu transferine şuan sıcak bakmıyor.

Öte yandan Sneijder'in menejeriyle masaya oturan yönetim, Sneijder'in takımda kalması konusunda anlaşmaya vardığını duyurdu.