Spor Toto Süper Lig'i 4.sırada bitiren Aslan bu kötü sonuçtan dolayı transfer çalışmalarını hızlandırmıştı. Aslan Gomis ve Belhanda transferinden sonra orta saha bölgesine güçlü bir defansif orta saha arayışları içerisine girmişti. 

ASLAN ASAMOAH'I YAKIN TAKİBE ALDI

Bir dönem Sarı Kırmızılı takımda oynayan Felipe Melo'nun takımdan ayrılmasının ardından defansif orta saha bölgesinde büyük bir boşluk oluşmuştu. Aslan, Juventus'un başarılı orta saha futbolcusu Kwadwo Asamoah'ı transfer etmek için çalışmalara başladı.

Galatasaray, 28 yaşındaki futbolcu için kulübü İtalyan devi Juventus'a resmi teklif yaparken, bugün Torino'da bu teklife ilişkin bir toplantı yapıldı. İtalyan ekibi yetkilileri, Asomoah'ın menajeri Edoardo Crnjar ile buluşup, Sarı Kırmızılı takımın teklifini değerlendirmeye aldılar. 

JUVENTUS OYUNCUYU SATMAK İSTEMİYOR

İtalyan basınında çıkan habere göre Aslan, İtalyan devi Juventus ile masaya oturdu. Ancak Juventuslu yetkililer Sarı Kırmızılı takıma bu oyuncuyu henüz satmak istemediklerini bildirdiler. Aslan son hamle olarak bu oyuncuyu kiralamak için İtalyan ekibine teklif götürecek. Juventus'un bu teklifi kısa bir zaman içinde değerlendirmeye alıp açıklaması bekleniyor.