Sarı Kırmızlı takımda ayrılıp ayrılmaması merakla beklenen Sinan Gümüş’ü Portekiz ekibi Benfica’nın transfer etmek istediği belirtilmişti. Ancak Portekiz kulübü resmi internet sayfasından yayınladığı haberde Sinan Gümüş transferini yalanlamıştı.

GALATASARAY SİNAN İLE MASAYA OTURACAK

Süper Lig’de sezonun sonlarına doğru başarılı bir performans ortaya koyan Sinan Gümüş konusunda Galatasaray’ın, oyuncunun menajeriyle masaya bir kez daha oturacağı ortaya çıktı.

Sarı Kırmızılı takımdan 600 bin Euro kazanan Sinan Gümüş 2019 yılında bitecek olan sözleşmesini 4 sene daha uzatılması ve senelik almış olduğu fiyata 500 bin Euro zam yapılacağı bilgisi gelen haberler arasında yer alıyor.

Diğer yandan Sarı Kırmızılı takımda gideceklerin listesi belli oldu. Aslan'da Hakan Kadir Balta, Aurélien Chedjou, Lukas Podolski gibi isimler ile kesin olarak yollar ayrıldı. Sarı Kırmızlı takım bu yüzden dolayı defas ve orta saha bölgesine takviye yapacak. 

Aslan forvet bölgesinde 31 yaşındaki Fransız yıldız Gomis ile 2+1 yıllık anlaşmay vardı. Defans bölgesi içinde İtalyan Kulübü Napoli'de top oynayan Vlad Chirches ile anlaşıldı. Bu transferlerin kısa bir zaman içinde resmiyete kavuşması bekleniyor.