Futbol Camiasından İdlib'de Şehit Olan Askerler İçin Yapılan Paylaşımlar

Türkiye Futbol Federasyonu(TFF), Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor ve Süper Lig'de bulunan diğer takımlardan, Suriye'nin İdlib şehrinde şehit olan askerler için başsağlığı paylaşımları geldi.

Futbol Camiasından İdlib'de Şehit Olan Askerler İçin Yapılan Paylaşımlar

Futbol Camiasından İdlib'de Şehit Olan Askerler İçin Yapılan Paylaşımlar

TFF'den gelen açıklamada, "İdlib'de rejim unsurlarının hain saldırısı sonucu kahraman askerlerimizin şehit olduğunu, bazı askerlerimizin de yaralandığını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, aileleri, Türk Silahlı Kuvvetleri ve milletimize başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz." sözleri yazıldı.

Galatasaray Kulübünün tweetinde, "İdlib'in kuzeyinde gerçekleştirilen saldırı sonucu şehit düşen askerlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve yüce milletimize başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz." sözlerine yer verildi.

Fenerbahçe Kulübü tarafından paylaşılan başsağlığı yazısında, "İdlib'de rejim unsurları tarafından yapılan saldırı sonucu şehit düşen askerlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralanan askerlerimize acil şifalar dileriz." ifadeleri kullanıldı.

Trabzonspor Kulübü tarafından yapılan paylaşımda ise, "İdlib'de yaşanan saldırı neticesinde şehit olan 5 kahraman askerimize Allah'tan rahmet, yakınları ve sevenlerine başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun." sözleri yazıldı.

Süper Lig'de bulunan diğer takımlar da şehit olan askerler için taziye mesajı paylaştı.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz