Siyah Beyazlı takımın kaptanı Oğuzhan Özyakup göstermiş olduğu performans ile Avrupa takımlarının radarına girdi. Milli yıldız oyuncu Oğuzhan Özyakup’a daha önce Roma, Sevilla gibi kulüpler talip olmuştu. Milli futbolcuya son olarak Fransa’dan talip çıktı.

20 MİLYON EURO’DAN KAPI AÇILACAK

beIN SPORTS’un gerçekleştirmiş olduğu habere göre: Fransa’da basını Marsilya’nın Oğuzhan Özyakup ile yakından ilgilendiği hatta oyuncunun kulübü Beşiktaş ile kısa zaman için masaya oturacaklarını ifade etti. Siyah Beyazlı takımın satmak istemediği ancak 20 Milyon Euro’dan kapı açacağı Oğuzhan için ne kadar ücret verecekleri henüz belli değil.

OĞUZHAN’IN ALTERNATİFİ BELLİ OLDU

Milli Futbolcu Oğuzhan, bu sezon oynamış olduğu 40 karşılaşmada 5 gol 10 asist yapma başarısı gösterdi. Beşiktaş eğer Oğuzhan Özyakup’u satarsa yerine alternatif olarak Benfica’dan Pizzi’yi düşünüyor.

Diğer yandan Kara Kartal önümüzdeki sezon için transfer çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Kara Kartal'da oynayan Marcelo'nun Lyon'a gitme ihtimali olduğundan dolayı Siyah Beyazlı takım Sevilla'da top oynayan Adil Rami ismini gündemine aldı. Kara Kartal eğer Marcelo'yu satarsa Rami'yi transfer etmeye çalışacak.