Süper Toto Süper Lig’in bitimine bir hafta kala Siyah Beyazlı takım şampiyonluğunu ilan etti. Beşiktaş forması ile başarılı bir sezon geçiren Marcelo’ya Fransız kulübü talip oldu.

LYON MARCELO İÇİN DEVREYE GİRDİ

Beşiktaş’ın başarılı oyuncusu Marcelo için Fransa’nın Lyon takımı devreye girdi. Lyon’un Siyah Beyazlı ekibe yapmış olduğu teklif Kara Kartal tarafından kabul edilmedi.

BEŞİKTAŞ’TAN FRANSIZ EKİBİNE OLUMSUZ CEVAP VERDİ

Fransız Kulübü Lyon Beşiktaş’ın kapısını Marcelo için 7 Milyon Euro’dan çaldı. Siyah Beyazlı ekip ise Lyon kulübüne ''Oyuncumuzun performansında gayet memnunuz. Bu yüzden dolayı kendisi ile uzun soluklu çalışmak istiyoruz. 10 Milyon Euro altında gelen hiçbir teklifi değerlendirmeye alıp masaya oturmayız'' cevabını verdi.

ASBAŞKAN AÇIKLAMA YAPTI

Siyah Beyazlı ekibin Asbaşkanı Umut Güner Lyon’un teklifi hakkında şunları söyledi: ''Marcelo bizim için önemli bir futbolcu. 5 ila 7 milyon arası rakamlar söz konusu. Ancak gelen bu rakamları bizim kabul etmemiz mümkün değildir'' dedi.

Öte yandan Siyah Beyazlı takım Talisca ve Caner Erkin ile anlaşmaya vardı. Bu oyucular önümüzdeki sezonda Siyah Beyazlı formayı giymeye devam edecekler.