Sarı Kırmızılı takımda transfer çalışmaları son hızıyla devam ediyor. Gomis, Belhanda ve Maicon transferlerinden sonra orta sahaya bir takviye de İtalyan devi Juventus takımında yapıldı.

ASLAN LEMİNA'YI TRANSFER ETTİĞİ BELİRTİLDİ

Galatasaray, Juventus'ta oynayan Asamoah ve Lemina'yı transfer etmek için çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiriyor. Bein Sports Fransa muhabiri yapmış olduğu haberde Sarı Kırmızılı takımın Lemina transferini bitirdiğini duyurdu. Habere göre Aslan bu transferi kiralık olarak gerçekleştirdi.  

Genç yıldız futbolcu geçen sene Marsilya'dan 10 Milyon Euro'ya Juventus takımına transfer olmuştu.

Diğer yandan Galatasaray 2 transferini resmen açıkladı. Aslan Belhanda, Gomis isimlerini renklerine bağlayarak KAP’a bildirim yaptı. Sarı Kırmızılı takımdan ayrılan Lukas Podolski’nin yerine Gomis, Bruma’nın yerine de Belhanda’nın görev alması bekleniyor. Ayrıca Sarı Kırmızılı takım Maicon transferinde de sona çok yaklaştı. Aslan eğer bu transferi de gerçekleştirirse stoper bölgesine iyi bir takviye yapmış olacak.

Sarı Kırmızılı takımın bir diğer hedefi de İspanyol takımı Sevilla’da stoper oynayan Adil Rami ismini transfer etmek. Galatasaray Maicon ve Rami transferleri ile güçlü bir stoper hattı oluşturmak istiyor. Bu transferlerin ileriki günlerde netliğe kavuşması bekleniyor.