Bu sezon Süper Toto Süper Lig’i şampiyon olarak bitiren Kara Kartal’ın Başkanı Fikret Orman CNN Türk programında önemli açıklamalarda bulundu.

Siyah Beyazlı takımın Başkanı Fikret Orman’ın sigara ile ilgili söylediği sözler bir hayli eğlenceli dakikaların yaşanmasana yol açtı.

''SİGARA İÇMEDİĞİM İÇİN SİNİRLENİYORUM''

Beşiktaş’ın Başkanı Fikret Orman yapmış olduğu açıklamada:  ''Ben şuan oruç tutuyorum. Sigara içemediğim için de haliyle sinirli olmaktayım. Bu sebepten dolayı bazen fazla çıkış yaptığım zamanlar olmuş olabilir. Ancak Euroleague için söylemiş olduğum sözlerin tamamen arkasındayım. Euroleague iyi güzel ancak ticari amaçlı gerçekleştirilen bir organizasyondur.'' dedi.

CNN spikerinin Fikret Orman’a sorduğu Sigara sağlığa zararlı bana kalırsa bırakmanız gerekir? Sorusuna Fikret Orman şu şekilde cevap verdi: ''Bir gün siz de Beşiktaş’ı yönetirseniz o zaman görürüm'' sizi şeklinde yanıt verdi. 

Diğer yandan Siyah Beyazlı ekip bugün kendi evinde Osmanlıspor'u konuk edecek. Kara Kartal bu maçla Süper Lig'de bu sezon son karşılaşmasına çıkacak. Saat: 17.00 başlayacak olan karşılaşmayı Siyah Beyazlı taraftarlardan büyük ilgi gelmesi bekleniyor.