Vatan Gazetesi'ne röportaj veren Beşiktaş’ın Başkanı Fikret Orman, 2 senedir şampiyon olan Siyah Beyazlı takımın bu başarısının Galatasaray ve Fenerbahçe'nin kötü olmasına bağlı olduğunu söyleyenlere çok sert bir çıkış yaptı.

1 KURDUN ARKASINDAN 40 KÖPEK HAVLAR

''Siyah Beyazlı takımın Başkanı Fikret Orman; Siyah Beyazlı takım, Fenerbahçe ve Galatasaray kötü olmasa şampiyon olamaz diyenler var. Bunu diyenlere şunu söylemek isterim: "Bir söz vardır, '1 kurdun arkasından 40 tane köpek havlar' diye…

Bunu söyleyenlere şunu da demek isterim. O zaman seneye de güçsüz olsunlar biz gene şampiyon olalım'' diyerek tepkisini gösterdi.

Diğer yandan Siyah Beyazlı takım bu sene de şampiyon olarak bu çıkışını sürdürmek istiyor. Spor Toto Süper Lig’i kazandığı başarı ile domine etmek isteyen Kara Kartal, transfer çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Kara Kartal ilk planda forvet oyuncusu Aboubakar’ı kadroda tutmaya çalışacak. Geçen sezon Beşiktaş ile üstün bir performans sergileyen Kamerunlu golcü için kulübü Porto ile görüşülecek. Başkan Fikret Orman ve Şenol Güneş’te Aboubakar’ın takımda kalmasını çok istiyor. Bu yüzden dolayı Siyah Beyazlı takımın Başkanı Fikret Orman başta olmak üzere Siyah Beyazlı yöneticiler Portekiz’e gidecek.

Oyuncunun kulübü ile uygun koşullarda anlaşılırsa Aboubakar bonservisi ile Siyah Beyazlı renklere bağlanacak.