Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Burak Yılmaz'ın transfer gündemlerinde olmadığını ifade etti.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, TFF Olağan Genel Kurulu'ndan sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Transfer gündemiyle alakalı konularda yorum yapan Orman, ismi Beşiktaş ile geçen Burak Yılmaz ile alakalı olarak, ''Burak Yılmaz'la transfer hedefimizde yok. Bir kaç sezon önce oynanan bir Beşiktaş - Galatasaray maçında penaltı vakası yaşanmıştı fakat fazla üstünde durmamak gerek. Burak gittiği her kulüpte göğsünü gere gere 'Beşiktaşlıyım' diyebilen bir oyuncu. Bu tür tartışmalarla onu etkilemenin bir anlamı yok.'' açıklamasını yaptı.

''MARCELO İÇİN TEKLİF VAR''

İsmi son zamanlarda Fransız ekibi Lyon ile anılan 30 yaşındaki defans oyuncusu Marcelo ile alakalı da açıklama yapan Orman, ''Marcelo için bir teklif geldi ancak onun kararı bu durumda belirleyici olacak. Gitmek istemezse onu satmayız.'' ifadelerini kullandı.

Yapacakları transflere çok fazla değinmeyen Fikret Orman: " Bu konuyu öncelikle hocamıza soruyoruz. Onun verdiği raporlar doğrultusunda transferler yapacağız. Tabi burada önemli olan bir noktada bütçemizi aşmamak. Fakat Beşiktaşlılar merak etmesin önümüzdeki sezon şampiyonlar liginde başarıyla mücadele edecek bir kadro kuracağız.