Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Fransız devlerinden Olympique Lyon' un, Marcelo için transfer teklifinde bulunduğunu onaylayan başkan Orman, "Bizden daha önemlisi oyuncu İstanbul'da çok mutlu. Marcelo' nun gideceğini sanmıyorum. Marcelo gitmek istemediği sürece biz de satmak istemiyoruz. Burada Marcelo'nun edası önemli." diye açıklamalarda bulundu.

BURAK YILMAZ'A SICAK BAKARIM

Başkan Fikret Orman, Burak Yılmaz hakkında de şunları açıkladı:

"Burak şu an bir takım oyuncusudur. Takımında gayet iyi oynuyor ve goller de buluyor. Türkiye'ye dönecek mi? O konu hakkında bilgi sahibi değilim. Burakla alakalı bir temas yok. Olsa sıcak bakar mıyım? Ben sıcak bakarım diyorum.

FUTBOLUN İÇİNDE OLAN ŞEYLER

Burak'la alakalı haksız bir şey yapıldı. O da şu; babası bizde top oynamış iyi bir Beşiktaşlı. Burak da Beşiktaş'ta top oynadı. Beşiktaş'tan sorunlu olarak gitmedi. O dönem Beşiktaş Kulübü Burak'ı yolladı. Burak'ı takas olarak kullandılar. O da daha sonra bir ivme yakaladı. Netice itibarıyla profesyonel bir oyuncu. Açıkçası her oynadığı takımda da Beşiktaşlı olduğunu ifade eden yürekli bir delikanlı. Şimdi onun üzerine gidilmesini doğru bulmuyorum. Bir Beşiktaş-Galatasaray maçında penaltı olmayan pozisyonda öyle bir hareket oldu ama futbolun içinde olan şeyler." açıklamasında bulundu