Fikret Orman: "Yeni Teknik Direktörü Seçimden Sonra Açıklayacağız"

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş'ın yeni teknik direktörünü başkanlık seçiminden sonra açıklayacaklarını ve netleşmiş bir isim olmadığını ifade etti.

Fikret Orman:

Fikret Orman, basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Artvin’in Hopa ilçesinde Beşiktaşlı bir iş adamını katkılarıyla yapılan anaokulu açılışına katıldı. Açılışın ardından basın mensuplarının sorularını cevapladı.

"AKLIMIZDA NETLEŞMİŞ BİR İSİM YOK"

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı için isminin geçmesi ile ilgili açıklama yapan Orman, “Federasyon seçimi 1 Haziran’da, o zamana kadar çok süre var. O işlerin altından çok sular akar” dedi. Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in A Milli Futbol Takımı’nın başına geçmesinin ardından yeni teknik direktör kim olacak sorusu üzerine Başkan Orman, “Şu an Beşiktaş’ın seçimi var. Seçimden sonra açıklayacağız. Aklımızda netleşmiş bir isim yok” ifadelerini kullandı.

DORUKHAN İÇİN RESMİ TEKLİF GELMEDİ

Genç futbolcu Dorukhan Toköz için tekliflerin geldiği haberlerinin yazıldığını fakat kendisinin bilgisi olmadığını ifade eden Fikret Orman, "Geçen senede Vida 25’e gitti, 35’e gitti denildi. Şimdi Dorukhan başladı. Beşiktaş'a gelmiş resmi bir teklif yok” dedi.

SÜLEYMAN SEBA'YI ANDI

Başkan Fikret Orman son olarak Beşiktaş’ın efsane başkanı Süleyman Seba’nın bugün doğum günü olduğunu hatırlatarak, “Allah gani gani rahmet eylesin. Camiamızın önemli bir ismiydi. Bugünde burada bir okul açtık. Bir sınıfa onun ismini verdik. Güzel oldu, onu da yad etmiş olduk" diye konuştu.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri